Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti konferencijų salių baldų išvaizdą!

Biurai, kuriuos pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Konferencijų salės baldų sprendimai

Galime pasiūlyti lankstumą stiliui ir biudžetui

Kiekvienam, kuris dirba biure, konferencijų ir susirinkimų salės – nesvetimas dalykas, o kai kuriems – kasdienybė, vieta, kurioje tam tikromis dienomis praleidžiama netgi daugiau vietos nei prie savo darbo stalo. Tam, kad susirinkimai vyktų produktyviai, būtina skirti pakankamai laiko tinkamų baldų išrinkimui.

Konferenciniai baldai
Konferencijų salės baldai

Kadangi mūsų specializacija – nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus, galėsime įgyvendinti visus jūsų turimus reikalavimus tiek konferencijų stalams, tiek kėdėms. Vis svarstote ir niekaip nepavyksta galutinai išgryninti konferencijų salių vizijos? Tai – ne problema, anaiptol – kviečiame į konsultaciją su mūsų ekspertais, kuriuos galime drąsiai vadinti savo srities profesionalais. Išklausę jūsų pageidavimų ir lūkesčių salių baldams, pateiksime optimaliausią pasiūlymą, kuris atitiks visus reikalavimus.

Norite daryti įspūdingą įspūdį klientams?

Konferenciniai stalai ir kėdės turėtų pasižymėti patogumu ir funkcionalumu – gali būti gan sudėtinga kalbėtis apie svarbių sprendimų priėmimą, jei sėdima ant itin nepatogių kėdžių. Nepamirškite, kad konferencijų salėse turėtų būti ne tik patogu, bet ir jauku.

Konferencijų salės baldai

Konferencijų salės baldai suteiks nepakartojamą džiaugsmą ir komfortą susirinkimų dalyviams, o tuo pačiu visi darbui reikalingi daigtai atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Keliame sau aukštus standartus, kalbėdami apie kokybę. Ji mums – svarbiausias kriterijus, gaminant baldus. Esame tikri, jog baldų stilius ir išvaizda turi būti nepriekaištingi, tačiau tai bus nieko verta, jei po kelerių metų užsakovui vėl reikės juos keisti dėl greito nusidėvėjimo.

Džiuginantys baldų sprendimai

Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai

Mūsų gaminami baldai pasižymi funkcionalumu ir ilgaamžiškumu – naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, leidžiančias mums tą užtikrinti.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 611 01773
  • uabajala@gmail.com