Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti laiptų išvaizdą!

Laiptai ir jų turėklai, kuriuos pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Laiptai ir laiptų turėklų sprendimai

Laiptai sukuria elegantišką, šiuolaikinę išvaizdą

Laiptai ir laiptų turėklai – vienas pagrindinių elementų namuose. Jie ne tik yra naudojami kiekvieną mielą dieną, bet ir užimdami daug vietos namuose yra elementas, kurio nepastebėti interjere yra tiesiog neįmanoma.

Laiptai
Laiptai

Dėl šios priežasties, renkantis laiptus bei turėklus namams, labiausiai reikėtų fokusuotis į du dalykus – stilistiką ir kokybę.
Kadangi laiptai dažnai turi ir dekoratyvinį, namų puošmenos vaidmenį, apgalvokite, koks jų stilius labiausiai tiks jūsų namams.

Pagražinkite erdves su naujais laiptais ir turėklais

Nepamirškite, jog laiptų namuose greičiausiai nekeisite, tad vertėtų per daug neprisirišti prie itin specifinio stiliaus – gal po kiek laiko sugalvosite iš esmės pakeisti baldų dizainą ir naujasis visiškai ne tiks prie turimų laiptų.

Laiptai

Nauji laiptai su turėklais suteiks jums nepakartojamą džiaugsmą, bus patogūs bei graži puošmena jaukių namų, biuro ar restorano interjere…

Vis dėlto pats svarbiausias dalykas be jokios abejonės yra kokybė. Itin svarbu tinkamai pasirinkti patogų pakopų aukštį, statumą ir apgalvoti kitas su laiptais susijusias detales, pavyzdžiui, laiptų turėklus, – jie taip pat atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, o ir turi užtikrinti, kad jų laikytis būtų patogu. Laipioti pasirinktais laiptais turėsite kiekvieną mielą dieną, tad sprendimą priimkite atsakingai ir neskubėdami.

Džiuginantys baldų sprendimai

Laiptai
Laiptai
Virtuvės baldai
Laiptai
Laiptai
Laiptai

Jei dar nesate tikri, kokie laiptai jūsų namams būtų tinkamiausi ir neturite išsigryninę savo vizijos, mūsų specialistai su malonumu jums pagelbės. Išklausę jūsų lūkesčius, pasidalinsime savo patarimais, rekomendacijomis bei sukaupta patirtimi, o tuomet pateiksime optimaliausią pasiūlymą pagal jūsų iškeltus reikalavimus bei biudžetą.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 698 71314
  • uabajala@gmail.com