Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti bei patobulinti miegamojo baldų išvaizdą!

Baldai, kuriuos sukūrė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Miegamojo baldų sprendimai

Tikriausiai sutiksite, jog miegamasis

Tai erdvė, kuri dažnai sukuria mūsų dienos nuotaiką. Nuo jos priklauso mūsų poilsio, miego kokybė bei nusiteikimas. Dėl šios priežasties itin svarbu – tinkamai pasirinkti miegamojo baldai. Jie dažnai yra pagrindinė dedamoji dalis, užtikrinanti jaukumą ir patogumą.

Miegamojo baldai
Miegamojo baldai

Specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje ir visada ieškome individualių sprendimų, labiausiai atliepiančių kiekvieno kliento poreikius, todėl kviečiame konsultacijai. Jos metu, išsiaiškinę visus jūsų lūkesčius bei miegamojo baldų viziją, pateiksime optimaliausią pasiūlymą.

Pirmiausia miegamojo baldai yra lova

Taip pat reikėtų nepamiršti, jog be viso to miegamojo baldai turėtų būti funkcionalūs. Kokybė yra tai, į ką fokusuojamės, tad visada užtikriname, jog mūsų pagaminti baldai – ne tik atitiks jūsų norimą stilių, bet ir bus ilgaamžiški, pagaminti iš kokybiškų medžiagų bei ilgai tarnausiantys.

Miegamojo baldai

Ajala miegamojo baldai suteiks jums nepakartojamą džiaugsmą ir tuo pačiu poilsį, o reikalingi daigtai atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Nesvarbu, kokio stiliaus baldai yra jūsų favoritai, – modernūs ar klasikiniai, – įgyvendinsime kiekvieną jūsų norą bei pateiksime savo pasiūlymus, kurie padėtų optimizuoti erdvę, užtikrintų funkcionalumą bei puikiai atitiktų bendrą namų interjerą ir stilių.

Džiuginantys baldų sprendimai

Slenkančios sitemos
Miegamojo lovos
Miegamojo lovos

Gaminame visus reikalingus miegamojo baldus: modulines spintas, lovas, naktinius staliukus, komodas, spinteles, lentynas ir kitą miegamojo baldų asortimentą.
Padėsime jums sukurti komfortabilią, jaukią ir funkcionialią poilsio oazę, kurioje ne tik patogiai sutalpinsite visus reikalingus daiktus, bet ir visada norėsite į grįžti, žinodami, jog joje atgausite jėgas ir pasiruošite kitai dienai.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 698 71314
  • uabajala@gmail.com