Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti prieškambario baldų išvaizdą!

Baldai, kuriuos pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Prieškambario baldų sprendimai

Prieškambario baldai, kurių visada norėjote

Namų prieškambaris yra vieta, kuri privalo būti ne tik patogi, bet ir jauki bei stilinga. Tai – pirmajį įspūdį apie namus sudaranti vieta, kadangi besisvečiuojantys žmonės ar šeimos nariai čia pasitinkami pirmiausiai.

Prieškambario baldai
Prieškambario baldai

Specializuojamės nestandartinių individualių baldų gamyboje ir dirbame su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena, plokštės, metalas ar stiklas, tad galėsime pasiūlyti ne tik puikiai atrodančius, akį traukiančius baldus, bet ir užtikrinsime tai, kas mums svarbiausia, – kokybę ir patvarumą.

Sužinokite daugiau apie mūsų gaminamus baldus

Jau turite savo prieškambario baldų viziją? Mūsų ekspertai su malonumu padės ją įgyvendinti būtent taip, kaip svajojate. Jei įsivaizdavimo dar neturite, kviečiame jį išsigryninti drauge.

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai suteiks jums nepakartojamą džiaugsmą , o tuo pačiu visi reikalingi daigtai atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Tam, kad prieškambaris būtų ne tik graži, bet ir funkcionali erdvė, prieškambario baldai yra tai, kam reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Sutikite, dažnai pirmą įspūdį panaikinti nėra lengva, tad investuoti laiką ir neskubant apgalvoti, kaip turėtų atrodyti ši erdvė, tikrai verta. Nuo to, kokius baldus pasirinksite šiai erdvei, priklauso tai, kaip seksis palaikyti tvarką. Tinkamai ir protingai pasirinkus šios namų dalies baldus, išvengsite netvarkos pojūčio, kurį sukelia matomoje vietoje sudėtos batų dėžės ar didelis striukių bei paltų kiekis, matomas kiekvieno akiai.

Džiuginantys baldų sprendimai

Prieškambario baldai
Prieškambario baldai
Prieškambario baldai
Prieškambario baldai

Pasirūpinsime, kad erdvė, kurioje atsiduriate tik įėję į namus, būtų svetinga, atsižvelgdami į kiekvieną jūsų išsakytą pageidavimą, o vietos, susidėti daiktams, nepritrūktų, – tą galime užtikrinti, turėdami ilgą baldų gamybos patirtį ir dirbdami su geriausiais savo srities ekspertais.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 698 71314
  • uabajala@gmail.com