Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti restorano išvaizdą!

Restoranai, kuriuos pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Restorano baldų sprendimai

Baldai, jų dizainas ir komfortabilumas

Maitinimo įstaigose baldai ne tik turi atrodyti estetiškai, būti patogūs ir atitikti bendrą interjerą konceptą, tačiau taip pat būti neabejotinos kokybės, kad po metų ar kelių intensyvaus naudojimo neprireiktų dar kartelį į juos investuoti ir keisti naujais. Todėl itin svarbu tinkamai pasirinkti baldų gamintojus.

Restorano baldai
Restorano baldai

Specializuojamės baldų gamyboje, atsižvelgdami į individualius kliento norus ir užklausas. Jei jau turite savo restorano baldų viziją, pasitelkę savo specialistų komandą, padėsime ją įgyvendinti būtent taip, kaip įsivaizduojate bei patarsime, kaip ją galima dar labiau patobulinti.

Viena svarbiausių sudedamųjų dalių, kuriančių restorano atmosferą ir įspūdį

Restorano baldai yra tai, ko jums reikia, tačiau kol kas neturite idėjų, kaip viskas gali atrodyti? Taip pat ne problema – padėsime išgryninti viziją, atsižvelgdami į jūsų išsakytus poreikius ir įgyvendinsime visu 100%, pateisindami jūsų lūkesčius.

Restorano baldai

Atraskite geriausius restoranų baldus, kad užbaigtumėte savo erdvę. Nesvarbu, ar turite kavinę ar puikią maitinimo įstaigą, jums bus pateiktas išskirtinis variantas…

Kadangi dirbame su nestandartiniais baldais ir įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena, plokštės, metalas ar stiklas, galime pasiūlyti išskirtinius baldus, padėsiančius paversti jūsų restoraną unikalia, žmones traukiančia vieta. Garantuojame ne tik puikią baldų išvaizdą, bet ir tai, kas itin svarbu restoranams, – baldų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Džiuginantys baldų sprendimai

Restorano baldai
Restorano baldai
Restorano baldai
Restorano baldai
Restorano baldai
Restorano baldai
Restorano baldai

Jei vis dar neapsisprendžiate, ko norite, kviečiame kreiptis konsultacijai. Mūsų profesionalūs specialistai, išklausę jūsų norus, pateiks rekomendacijas, patarimus ir nukreips tinkama linkme.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 611 01773
  • uabajala@gmail.com