Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti bet kokią rūbų spintą!

Spintos, kurias pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Rūbų spintų ir stumdomų durų sprendimai

Jei ieškote savo rūbų spintos dizaino įkvėpimo

Be drabužių spintų sunku įsivaizduoti bet kokius namus. Tam, kad turimus rūbus ir daiktus galima būtų laikyti tvarkingai ir patogiai sudėtus, įvairių rūbų spintų ar stumdomų durų sistemų išvengti tiesiog neįmanoma.

Prieškambario baldai
Prieškambario baldai

Neabejotinai rūbų spintos – visų pirma – baldai, kuriuos rinkdamiesi dažniausiai galvojama apie funkcionalumą, lentynų, kabyklų ir stalčių išdėstymą jų viduje, tačiau nereiktų pamiršti ir jų stiliaus bei dizaino. Rūbų spintos, o ypač stumdomų durų sistemos neretai užima pakankamai daug kambario ploto, tad savaime tampa viena ryškiausiai pastebimų kambario elementų.

Stumdomos durys yra puikus pasirinkimas miegamajame

Mūsų specializacija – nestandartiniai ir individualūs baldai, tad visuomet išklausome kiekvieno kliento lūkesčius, pageidavimus ir pateikiame juos labiausiai atitinkantį pasiūlymą, atsižvelgdami į biudžetą, kambario dydį ir kitus kriterijus.

Biuro baldai

Ajala rūbų spintos suteiks jums nepakartojamą džiaugsmą , o tuo pačiu visi rūbai ir reikalingi daigtai atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Kampinė spinta? Sieninė spinta iki pat lubų? Spinta stumdomomis ar atsiveriančiomis durimis? Pasirinkimų begalė ir juose pasiklysti pakankamai lengva. Jei dar neapsisprendėte, kokios spintos jums labiausiai reikia, kviečiame į konsultaciją. Mūsų specialistai su malonumu patars labiausiai jūsų poreikius atitinkantį projektą. Dirbame su pačiomis įvairiausiomis medžiagomis, tad rinktis tikrai turėsite iš ko.

Džiuginantys baldų sprendimai

Restorano baldai
Rūbų spintos
Konferencijų salės baldai
Konferencijų salės baldai

Kokybė yra mūsų pagrindinis variklis – siekiame, kad gaminamos rūbų spintos, stumdomų durų sistemos ir kiti baldai būtų ne tik vizualiai nepriekaištingi bei atitinkantys kliento lūkesčius, bet ir pasižymėtų ilgaamžiškumu. Dėl šios priežasties mūsų komandoje – tik geriausi savo srities specialistai ir ekspertai, leidžiantys užtikrinti baldų patvarumą.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Restorano baldai

Restorano baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 698 71314
  • uabajala@gmail.com