Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti viešbučio baldų išvaizdą!

Baldai, kuriuos pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Viešbučio baldų sprendimai

Viešbučio baldų pasirinkimas nėra lengva užduotis

Baldai viešbučiuose neabejotinai yra vienas iš svarbiausių kriterijų, renkantis gyvenamąją vietą keliaujant. Žinoma, ne ką mažiau svarbi kaina, sąlygos, viešbučio lokacija mieste, bet baldai, jų stilius ir tvarkingumas dažnai padeda klientui susidaryti įspūdį apie viešbučio tvarkingumą bei kaip seniai jo interjeras buvo atnaujintas.

Viešbučio baldai
Viešbučio baldai

Akivaizdu – šios anksčiau išvardytos priežastys itin aiškiai įrodo, jog viešbučių savininkams taupyti renkantis baldus tikrai nereikėtų. Dažnai, norint investuoti mažiau į viešbučio baldus, sumokama dviguba suma, – nekokybiški baldai greičiau susidėvi, sulūžta ir tampa nebetinkami naudoti. O jei vis dėlto lieka naudojami, deja, tai bus pastebėta viešbučio svečių ir labai gali būti, jog kitą kartą tame pačiame viešbutyje jie nesilankys ir nerekomenduos kitiems.

Mūsų kataloge siūlomi nesudėtingi sprendimai

Baldų funkcionalumas – ne ką mažiau svarbus dalykas. Pakankamai dažnai viešbučio kambariai yra ganėtinai maži, tačiau tai neturėtų sutrukdyti viešbučio lankytojams patogiai susidėti daiktų. Patogi lova, stalas, spinta – baldai, be kurių viešbučio kambario negalima būtų vadinti įrengtu.

Miegamojo baldai

Ajala viešbučio baldai suteiks jums ir jūsų klientams nepakartojamą džiaugsmą, o tuo pačiu visi poilsiui reikalingi daiktai atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Vientisa stilistika ir dizainas – dar vienas dalykas, kurį reiktų apgalvoti. Visi baldai turėtų derėti su viešbučio stiliumi. Taip būsite užtikrinti, jog viskas atrodo pakankamai solidžiai.

Džiuginantys baldų sprendimai

Viešbučio baldai
Viešbučio baldai
Viešbučio baldai

Jei dar neapsisprendėte, kokie baldai jums reikalingi bei kokį stilių norite, kad jie atspindėtų, kviečiame konsultacijai. Mūsų specialistai su malonumu išklausys jūsų idėjų, lūkesčių ir pasidalins savo patarimais bei pateiks pasiūlymą, atitinkantį jūsų iškeltus reikalavimus.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Prieškambario baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 611 01773
  • uabajala@gmail.com