Esame įsitikinę, kad atliksime puikų darbą, nes žinome kaip pagerinti ir patobulinti lietuviškų namų virtuvės išvaizdą!

Virtuvės, kurias pertvarkė mūsų meistriškos komandos rankos, surinktos į puikų katalogą…

Virtuvės baldų sprendimai

Dizainas ir funkcionalumas yra svarbūs renkantis virtuvės baldus!

Virtuvės baldai – viena didesnių investicijų, įsirenginėjant savo naujus namus ar keičiant senųjų interjerą. Šiais laikais, kai dažnu atveju virtuvė yra sujungta su svetaine ar valgomuoju, erdvė maistui gaminti tampa vienu iš pagrindinių namų akcentu.

Virtuvės baldai
Virtuvės baldai

Dėl šios priežasties virtuvės baldai ne tik turi atlikti savo pagrindinę funkciją – būti ne tik patvarūs, funkcionalūs, turėti vietos visų daiktų, kokių tik gali prireikti, susidėjimui, bet ir atrodyti stilingai bei derėti prie visų namų bendros interjero krypties.

Žinome kaip yra sunku apsispresti, todėl norime įkvėpti žmones pasitikėti savo jausmais.

Virtuvės apdaila ir kaip protingai pasirinkti

Atsižvelgdami į jūsų namų dizainą, stilistiką, dydį ir biudžetą padėsime įgyvendinti jūsų turimą virtuvės baldų viziją. O jei vis dėlto tokios dar neturite, mūsų ekspertai mielai jus pakonsultuos bei padės išgryninti tai, ko jums reikia.

Virtuvės baldai - valgomasis stalas

Šie virtuvės baldai suteiks jums nepakartojamą džiaugsmą , o tuo pačiu visi apyvokos reikmenys atras savo vietą ir visada bus po ranka…

Orientuojamės į kokybę ir baldų tvirtumą bei patvarumą – tai neabejotinai svarbu visų baldų gamyboje, bet virtuvės baldams – ypatingai. Todėl padedame parinkti kiekvieniems projektuojamiems baldams tinkamiausias medžiagas, kurie užtikrintų ilgaamžiškumą ir tuo pačiu atrodytų stilingai bei būtų itin ergonomiški ir funkcionalūs.

Džiuginantys baldų sprendimai

Virtuvės baldai
Virtuvės baldai
Biuro baldai
Virtuvės baldai

Patikėkite savo virtuvės baldų gamybą mums ir garantuojame, jog ilgus metus džiaugsitės savo korpusiniais virtuvės baldais. Nesvarbu, apie kokius baldus svajojate, – modernius ar klasikinius – užsiimame nestandartinių baldų gamyba, tad neabejotinai įgyvendinsime kiekvieną jūsų pageidavimą, o jei turėsime rekomendacijų ar patarimų, ką vizijoje galima pagerinti, – jais pasidalinsime su jumis ir ieškosime geriausio sprendimo.

Peržiūrime ir priimame verslo užklausas 24 valandas per parą. Susisiekite su mumis dabar …

Mes mėgstame iššūkius

Turite klausimų apie mūsų verslo produktus – parašykite mums. Paversime jūsų idėjas į realybę ir visada su žmonėmis esame pasiruošę kalbėti atvirai.

Apžiūrėkite ir šiuos baldus

Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Restorano baldai

Rūbų spintos

Restorano baldai

Restorano baldai

Biuro baldai

Biuro baldai

Viešbučio baldai

Baldai viešbučiams

KALBAME ATVIRAI

Su tiek daug įvairių estetinių pasirinkimų, kuriuos šiandieną galite padaryti savo interjere, jums verta iš anksto konsultuotis su profesionaliais dizaineriais. Registruokis!

Parašyki žinutę šioje kontaktų formoje ir jums atrašysime per 25 minutes.

  • Piliakalnio g. 43, Daubariai
  • +370 611 01773
  • uabajala@gmail.com